Bar – Vinný lístek
Šumivá vína – sekt,CAVA
0,75l Bohemia Sekt Demi Sec nebo Brut (Česká rep.)
0,75l Lambrusco (bílé, červené)
line-listek
Vína moravská, bílá
0,75l Veltlínské zelené, jakostní, Vinařství Radomil Baloun

Suché, oblast Morava, podoblast Velkopavlovická. Barva vína je zelenožlutá. Vůně je podobná lipovému květu. Chuť je slabě hořkomandlová s příjemnými kyselinami, harmonická.

0,75l Sauvignon, jakostní, Vinařství Petr Skoupil

Suché, oblast Morava, podoblast Velkopavlovická, viniční trať Nová hora. Víno jemné zlatožluté barvy. Ve vůni a chuti se objevují tóny připomínající broskev a černý rybíz. V chuti je víno svěží a vyvážené doprovázenou milou kyselinkou vybízející k dalšímu napití.

0,75l Rulandské šedé, jakostní, Vinařství Radomil Baloun

Polosuché, oblast Morava, podoblast Velkopavlovická. Víno se ve vůni vyznačuje jemnou minerálností, na jazyku pak působí příjemně svěže. Jistě oceníte čistotu a délku chuťového projevu.

0,75l Ryzlink vlašský, pozdní sběr, B.M.Vinařství

Suché, oblast Morava, obec Tvrdonice, podoblast Slovácko Velmi svěží, šťavňaté víno. V ovocné vůni se prolínají citrusy, zahradní peckovité ovoce a luční květiny. Objevuje se angrešt a přezrálá hruška. Středně plné ovocné chuti dodává pikantní kyselina velkou pitelnost.

0,75 Tramín červený Emballage, Vinařství Nové vinařství

Polosladké, oblast Morava, podoblast Mikulovská, obec Drnholec Barva zelenožlutá; výrazná, intenzívní vůně růžových květů a koření; chuť výrazně odrůdová, velmi kořenitá, podtržená zbytkovým cukrem.

0,75l Chardonnay, pozdní sběr, B.M.Vinařství

Suché, oblast Morava, obec Tvrdonice, podoblast Slovácko Hutná ovocná vůně tropického ovoce, medu a přezrálých hrušek a bělomasých broskví. Plná, velmi extraktivní a harmonická chuť s tóny broskví, v dochuti se objevuje lískový oříšek.

line-listek
Vína moravská, červená
0,75l Modrý Portugal, jakostní, Vinařství Radomil Baloun

Suché, oblast Morava, podoblast Velkopavlovická. Sametově hladký vjem na jazyku
a příjemně decentní tříslovina.

0,75l Cabernet Sauvignon, jakostní, Vinařství Petr Skoupil

Suché, oblast Morava, podoblast Velkopavlovická, viniční trať Zadní hora. Víno hutné
granátové barvy s černými odlesky. Ve vůni i chuti se primárně objevují tóny připomínající černý rybíz podepřené elegantní kořenitostí doprovázené jemnými taniny. Víno je plné a bude skvělým partnerem pro hutnější úpravy tmavých pečených mas nebo zvěřiny či variace dobře zralých sýrů.

0,75l Zweigeltrebe, jakostní,Vinařství  František Mádl

Suché, oblast Morava .Vína nabízíme po jedno až dvouletém ležení, kdy dosahují sametové chuti. Víno je plné a dlouhé. V chuti připomíná ostružiny s višněmi. Doporučujeme k pečením a k hutným omáčkám.

0,75l Merlot, pozdní sběr, Vinařství Bisenc

Suché, oblast Morava, podoblast Slovácká, obec Vracov. Víno tmavě rubínové barvy s vůní skořicově medovou, v chuti s výraznou tříslovinou. Vhodný především k pokrmům z červeného masa a tvrdým sýrům..

line-listek
Víno moravské, růžové
0,75l Frankovka rosé Emballage, Vinařství Nové Vinařství

Oblast Morava, podoblast Mikulovská, obec Drnholec. Barva světle růžová, vůně zralých letních hrušek, chuť ovocná, plná a příjemně harmonická.

line-listek
Vína zahraniční
0,75l Pinot Grigio DOC, Trentino, Itálie

Bílé víno, suché, DOC, zlatožluté barvy, plné ovocnokvětnaté aroma, svěží extraktivní chuť připomíná citrusy až jádrové ovoce. V perzistenci doznívají medové tóny a harmonická kyselinka.

0,75l Rosé d’Anjou, Vinařství Chupin, údolí Loiry, Francie

polosladké, Růžové víno, Rosé d’Anjou je legendárním růžovým vínem z oblasti Loire. Je to lososově zbarvené, středně plné a nasládlé až lehce sladké víno ze 100% odrůdy Grolleau. Vůně jahod a jeho příjemná, lahodná a ovocná chuť jej činí dobrým aperitivem nebo vínem ke grilovaným rybám, salátům, desertům a sýrům s modrou plísní. Pro zájemce o nasládlá vína.

0,75l Cabernet sauvignon Reserva, Vinařství Caliterra, Colchagua Halley, Chile

Suché, Červené víno, Typický výrazný chilský Cabernet Sauvignon s bohatými a zralými tříslovinami. Osm až deset měsíců zrání v dubových sudech. Odrůdově charakteristická vůně s tóny ostružin, švestek a sušených fíků je dobře spojena s aroma dubu a vanilky. Víno má příjemný, dlouhý závěr.

0,75l Evel Tinto, Vinařství Real Companhia Velhe, Douro, Portugalsko

Suché, toto červené víno tvoří odrůdy Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Roriz a Tinta Barroca. Má temně rudou barvu s fialovými okraji. Intenzivní vůně ovoce, zeleného tabáku a sladkého koření. V chuti je plné, suché, komplexní s pěkným závěrem.. Aroma s tóny červeného bobulového ovoce a znovu tabáku. Doporučujeme k pečeným nebo grilovaným masům a tmavým omáčkám. Perfektní víno, doporučujeme.